• +48 796 651 241
rysynek przedstawia reklame agencji marketingowej z Kalisza

E-mail Marketing Kalisz | eMailing czyli Usługi MailingowePro-Seo & Agencja Marketingowa (Kalisz) proponuje kompleksowe usługi z wykorzystaniem poczty elektronicznej.

Poczta elektroniczna to sprawdzony sposób na konsekwentny kontakt z klientami. Zastanawiało Cię kiedyś jak funkcjonuje kampania e-mailingowa?

Marketing stron internetowych Kalisz

Budując firmową markę w internecie istotnym elementem jest utrzymanie klienta. Często dzięki płatnym reklamom trzeba walczyć o klienta i jeśli już się uda znaleźć zainteresowanego to nie wszystko. Nie można go stracić!

Jak zadbać o kontakty z klientem i jak do tego wszystkiego ma się poczta elektroniczna? Co trzeba robić, żeby nie stracić zainteresowanego? Na te pytania odpowie dobra agencja marketingowa w Kaliszu.
E-mail marketing to codzienna korespondencja z klientami Twojej firmy. Nie trzeba tracić pieniędzy ani czasu na ponowne pozyskiwanie zainteresowania usługą firmy czy promowanym produktem.

wpływ treści na pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Emailing

W przypadku nowej usługi i produktu przedsiębiorcy sięgają do kieszeni i wydają niemałe nakłady, żeby wypromować nowości. To typowe zachowanie, jednak nie jest konieczne w przypadku swoich klientów, o których często przedsiębiorcy zapominają, a przecież to oni właśnie dokonywali zakupu w tej firmie.

Nowa treść reklamy to czasami duży wydatek, zwłaszcza w przypadku płatnej kampanii mającej na celu szybkie wypromowanie firmowego produktu. Wiemy, że za każde kliknięcie w reklamę trzeba płacić. Czy trzeba ponosić duże wydatki?
Nie trzeba, a przynajmniej nie w tak dużym stopniu jeśli promocję wesprzemy pocztą elektroniczną. Ta sama treść, którą firma zamieszcza w płatnej kampanii może trafić do skrzynek odbiorczych użytkowników o których nie pamiętamy lub nie mamy czasu pisać do wszystkich maili.

Banner marketingowy

Kampanie emailingowe

Czy zdajesz sobie sprawę jaki zasięg, jaką moc ma poczta elektroniczna?
Badania zlecone przez firmę Apple pokazały, że największa sprzedaż produktu odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Mało tego różnica w sprzedaży produktu sięgała kilkudziesięciu procent. W przypadku wykorzystania innych źródeł jak FB, Ads i tym podobne procent z obrotu nie przekraczał 15%, a w przypadku kampanii e-mailingowej było to 90%. Niewyobrażalne, prawda?

A jednak i można to sprawdzić w tematycznych źródłach. Jak już wspomniano E-mail marketing to ważna forma reklamy i należy o nią odpowiednio zadbać. Najlepszą formą jest zlecenie pracy profesjonalnej agencji marketingowej.

obraz przedstawia stetegie emailingowe

Strategia e-mailingowa to warsztat odpowiednio przystosowanej agencji wdrożeniowej. Wyznaczenie celu polega na podzieleniu obszaru działań np na produkty lub usługi. Jak to wygląda w praktyce?
Załóżmy, że Twoja firma otrzymuje zapytania o różne sprawy i dzieje się to telefonicznie albo za pośrednictwem poczty internetowej. Od tego momentu zaczyna się proces realizacji.

Zapisywanie adresów mailowych to bardzo ważna sprawa, ale wiadomo, że bardzo często przedsiębiorcy oraz pracownicy zapominają lub nie mają zwyczajnie czasu odpisywać na wiadomości a co dopiero jeszcze tą samą drogą obwieszczać najnowsze trendy firmowe. Jak temu zaradzić?

współpraca przy pozycjonowaniu stron

Współpraca przy e-mail marketingu

Agencja mailingowa odbierze od firmy adresy e-mailowe klientów, którzy się już kontaktowali lub będą kontaktować z firmą. Adresy te przekazujesz za pośrednictwem poczty elektronicznej z małym opisem w zależności czy firma podzielona jest na segmenty. W przykładzie, jeśli działalność opiera się o biuro nieruchomości i klient wysyła email z zapytaniem o mieszkanie, to Ty przekazujesz ten adres pocztą elektroniczną nam, zakładając że na ten moment nie posiadasz nic co może klienta usatysfakcjonować.

E-firma & pro-seo.pl skrupulatnie zbiera i dzieli adresy na segmenty w zależności od pytań. Kolejno jeśli Twoja firma pozyska nieruchomość i wprowadzi ją na rynek za pośrednictwem internetu, to w dalszym kroku przesyła linka do naszej agencji, a my przesyłamy informację do wszystkich, którzy byli zainteresowani daną pozycją. Z doświadczenia wiesz, że klienci sami zostawiają swój adres email z prośbą o kontakt.

monitoring witryny podczas pozycjonowania stron

Podobnie jest w przypadku sklepów internetowych, gdzie sprzedaż i zapytania są bardzo powszechne więc tymbardziej warto wykorzystać ten sposób docierania do klienta. Załóżmy, że Twój sklep otrzymuje takie zapytania, to agencja marketingowa & pro-seo.pl będzie skrupulatnie informować zainteresowanego o zmianach cen, promocjach, wszystkich ważnych i mniej ważnych scenariuszach.

Trendy E-mail marketingu

Proces ten to częste zmiany propozycji wspomnianych cen czy promocji ofertowych. Czy zdajesz sobie sprawę ile pieniędzy traci Twoja firma nie informując klientów o wszystkim co się dzieje? Zastanów się i przelicz sobie na szybko ile e-maili nad którymi nie masz kontroli otrzymała Twoja firma w tym miesiącu, a ile w kwartale??

Skuteczne kampanie email-marketingowe

Koszt kampanii Emailingowej
do 1000 odbiorców

Miesięczny koszt to tylko 80 netto bez limitu dziennej wysyłki. W cenie otrzymujesz:

Wsparcie mailowe i telefoniczne ✔


Indywidulne kreowanie formuły treści ✔


Podziały grupowe ✔


Miesięczne raporty ✔


Monitoring dostarczalności ✔


Monitoring otwieralności ✔

obraz wskazuje jak wygląda wyszukiwanie obrazem pożądanej strony internetowej wspieranej pozycjonowaniem

Twoja firma nie nadąża odpisywać wszystkim klientom albo po prostu o tym zapomina? Prześlij nam to co wprowadzasz na rynek. Nasza praca to rozesłanie tej wiadomości do wszystkich zainteresowanych, nie ważne jak dawno temu się z Tobą kontaktowali oraz czy liczba dostarczania korespondencji to 50 czy 750 odbiorców dziennie. Pamiętaj, że utrzymując relację ze swoimi klientami zwiększasz swoją sprzedaż i widoczność. Zapraszamy
Agencja marketingu internetowego - Kalisz

↑ Powrót do spisu
Ta strona używa plików cookies w celu uspawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję