• +48 737 968 546
rysynek przedstawia reklame agencji marketingowej z  Żywca

E-mail Marketing | Usługi e-mailingowe ŻywiecPro-SEO • Agencja Marketingowa odział (Żywiec) zaprasza do zapoznania z metodami wykorzystania poczty elektronicznej i skorzystania z usługi mailingowej

E-mailing to ceniony proces utrzymania najwyższej jakości relacji z klientami na podstawie zgromadzonej bazy adresów.

Obsługa mailingowa Żywiec

Usługa mailingowa jest celowana do osób budujących swoje firmy we wszystkich możliwych filarach. Kampania przyda się każdemu przedsiębiorcy, który wykorzystuje pocztę elektroniczną do kontaktów ze swoimi klientami. Wielu nadawców pisząc maila z zapytaniem o usługę nigdy nie otrzymuje odpowiedzi, albo bardzo rzadko. To wielki błąd dla fundamentów biznesu.

Usługi mailingowe są niecenione, ponieważ po pierwsze są świetną reklamą dla firmy, a po drugie zwrócą duża uwagę adresatów na Twoją działalność. To bardzo ważny element dla finansów i wizerunku.
E-Mail marketing to proces dzięki któremu nawiążesz niebywała relację między firmą a klientem. Wszystko działa tak jak powinno, nic nie zostaje bez odpowiedzi. Co z tego wynika?

rysynek przedstawia email-marketing
obraz wskazuje na duzy wpływ emailingu na sukces firmy

Jaki jest wpływ mailingu na sukces firmy?

Firmy wcielają bardzo dużo zaangażowania oraz środków finansowych na kampanie reklamowe, zwłaszcza w gorących okresach. Robią tak za pośrednictwem możliwych aukcji oraz płatnych reklam Google Ads. Wpływ kampanii mailingowej ma jeszcze lepszy skutek na efekt, ponieważ trafiamy centralnie do potencjalnych usługobiorców, ponieważ odbiorcy często pisali już do nas e-maile z zapytaniem o usługę lub produkt. Każda odpowiedź wpływa na sukces firmy.

Przedstawiając prosty przykład z prowadzenia działalności w powszechnej e-sprzedaży. Poczta elektroniczna jest podstawowym źródłem komunikacji z klientem i nawet jeśli staramy się sumiennie odpowiedzieć na każde zapytanie, to większość z prowadzących e-sklep z czasem zapomina odpisać jeśli w końcu produkt pojawi się w asortymencie.

Usługa mailingowa utrzyma kontakt z każdym gronem klientów, bez warunku jak liczne ono jest. Czynnikiem najważniejszym jest doinformowanie klienta o wszystkim co dzieje się w sklepie.

Podrzucając systematycznie wiadomości o nowym produkcie, promocji oraz wszelkich zmianach firma wypracowuje fundamentalny kontakt i zaufanie odbiorcy.

Banner marketingowy

Jak powstaje lista mailingowa?

Budowanie listy mailingowej opiera się o konsekwentne zbieranie adresów mailowych od każdego nadawcy. Kampania zaczyna się od pierwszego z nich i pomimo upływu czasu i znacznym przyroście listy, kontakt z tym pierwszym jak i z ostatnio dodanym musi być utrzymywany. Rozbudowana i zadbana lista e-maili przynosi firmie bardzo duże zyski.

Umiejętnie prowadzony E-mail Marketing nie tylko generuje wpływy do firmowej kasy, ale jednocześnie ogranicza wydatki na reklamę. Dzieję się to za sprawą wypracowanej kampanii mailingowej, ponieważ do raz zdobytego klienta nie musimy dobijać się w postaci nowo prowadzonej społecznej reklamy, za którą musimy słono płacić. Dodatkowym atutem promocji mailingowej jest równoczesne promowanie naszej marki w internecie.

obraz przedstawia stetegie emailingowe
wpływ treści na pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Wiadomość mailowa opisana będzie w sposób namawiający do skorzystania z usługi cz zakupu produktu. W korespondencji należy zamieścić link odnośnik, który otrzymamy od Ciebie. Ty wysyłasz jeden do nas, a my go rozsyłamy w różnej formie pod pozyskane adresy. W wiadomości można rónież nawiązać do nowo stworzonego materiału obsadzonego na blogu lub stronie www. Zachęcającą treścią można także skierować bezpośrednio czytelnika na aukcje Allegro.

Kiedy powstaną efekty kampanii mailingowej?

Efekty zaczniesz odnosić dosyć szybko, po pierwsze automatycznie zwrócisz na siebie uwagę, po drugie odczujesz to również w portfelu. Przeprowadzone ostatnio badania z polecenia największego światowego producenta oprogramowania, telefonów oraz sprzętu komputerowego jasno pokazały, że E-mail Marketing jest najbardziej skuteczną formą sprzedażową. To niewyobrażalne, że różnica dochodów ze sprzedaży wyniosła kilkadziesiąt procent, a jednak..

obraz wskazuje jak wygląda wyszukiwanie obrazem pożądanej strony internetowej wspieranej pozycjonowaniem
współpraca przy pozycjonowaniu stron

Jak wygląda współpraca przy kampanii mailingowej?

Zakres współpracy między Twoją firmą, a agencją marketingową jest banalnie prosty. Przesyłasz do nas każdy nowy adres email, który trafia na firmową skrzynkę, a my skrupulatnie tworzymy listę adresatów. Odbieramy od Ciebie także linka z ofertami (nowości, promocje itp.) Od samego początku utrzymujemy stały kontakt z właścicielami adresów. Dbamy o wszystko, nawet o okoliczności świąteczne. Taka interakcja owocuje pomyślnością.


Cennik usługi E-mailingowej
do 1000 odbiorców

Miesięczny koszt to tylko 80 netto bez limitu dziennej wysyłki. W cenie otrzymujesz:

Wsparcie mailowe i telefoniczne ✔


Indywidulne kreowanie formuły treści ✔


Podziały grupowe ✔


Miesięczne raporty ✔


Monitoring dostarczalności ✔


Monitoring otwieralności ✔

Pro-SEO • usługa mailingowa oddział (Żywiec) zapewnia naszym klientom wgląd w prowadzoną kampanie mailingową. Sprawozdanie z wykonanej pracy otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową. Forma dokumentów przedstawiona zostanie w czytelny sposób na podstawie zrzutu ekranu lub zdjęć.

Jesteśmy również w stałym kontakcie telefonicznym.
Zapraszamy do współpracy..
Agencja Marketingu Internetowego

monitoring witryny podczas pozycjonowania stron