• +48 796 651 241
Nowe usługi emarketingowe we Wrześni

Wizytówka Google Moja Firma, My Business, Google MapsTwoja lokalizacja widoczna w internecie to szansa na lepszy biznes. Moja firma w Google, znane również jako Google Maps, to lokalny sposób na reklamę usług. Wystarczy, że założysz wizytówkę. Świetne narzędzie do promocji usług na rynku regionalnym.

Google My Business nazwa oryginalna, ale jest również wersja polsko-językowa. Profesjonalne narzędzie do reklamy lokalnego biznesu zdobywa coraz więcej sympatyków.

znaczenie strategii marketingowej

Google moja firma to widoczność w mapach. Dzięki lokalizacji google maps uzyskasz profesjonalną nawigację prowadzącą do Twojej firmy. Uzyskasz też wiele innych ciekawych możliwości, jak opinie lokalnych klientów, czy możliwość edycji własnej reklamy. Możesz spróbować sił samemu, nie jest to mocno skomplikowany proces. Projekt wymaga jednak małego poświęcenia dla optymalizacji wizytówki, aby stać się widocznym. Możesz też skorzystać z mojej pomocy, kontakt znajdziesz na stronie.

Założenie wizytówki w Google?

Zgłoś się do nas. Przede wszystkim zaczniemy od konta gmail w Google. Dane muszą być dobrze spersonalizowane, żeby nie było kłopotów w przyszłości. Należy wziąć pod uwagę, że przez firmowe konto jesteś w bezpośrednim kontakcie z potencjalnymi klientami. To bardzo cenna interakcja..

Poczta gmail poprosimy o weryfikację danych podanych przez Twoją osobę. Posiadanie konta w gmail to jedyny sposób na wizytówkę Google. Konto pozyskiwane jest wyłącznie dzięki tej platformie, stąd wymóg.

grafika zachęca do tworzenia prmocji marketingowej
 • Nawigacja
 • Moja lokalizacja
 • Google maps street view
 • Oblicz trase
 • Wyznacz trase samochodem
 • Współrzędne GPS
 • Wyszukiwanie trasy
 • Wskazówki dla kierowców

Współrzędne firmy można automatycznie wygenerować w Google My Business. Skompletowane dane należy przesłać do weryfikacji pocztą gmail. W pakiecie otrzymasz wiele ciekawych opcji.

Weryfikacja w Google potrwa dłuższą chwilkę. Platforma sprawdza adres firmy oraz dane które przesłano. Listonosz dostarczy przesyłkę, okres ten może wynieść nawet do 3 tygodni. Kod weryfikacyjny zostanie przekazany pod adresem, który podano. Informacje potrzebne do weryfikacji:

Projekt wizytówki Google Maps musi bz skrupulatnie zoptymalizowany, jeśli posiadacz konta chce być wysoko klasyfikowany. Google jest bardzo wymagające jeśli chodzi i optymalizację wizytówki, dlatego warto się przyłożyć do projektu lub zatrudnić osobę doświadczoną w prowadzeniu tej usługi.

 • Adres
 • Opis
 • Treść
 • Fotografia
 • Link do www
 • Telefon
nowoczesne projekty E-marketingu

Projekt wizytówki powinien być reklamowany każdego miesiąca nowymi bieżącymi informacjami, dlatego jeszcze lepsze wyniki osiągamy pracując 2 - 4 razy w miesiącu nad promowaniem Google Maps. Wpisy powinny zawierać naturalną treść, często zamieszczane zdjęcia do tekstu oraz aktualne godziny otwarcia. Dni świąteczne, gęsto zapisane w kalendarzu powinny być przedstawiane klientom. To podstawy o które dbamy żeby utrzymać przyzwoitą pozycję. Potencjał reklamy Google Maps jest ogromny.

Dobrze zoptymalizowana wizytówka Google Moja Firma, potrafi odpłacić wysoką pozycją w lokalnej reklamie. Jako administrator konta opisujemy wydarzenia firmy, tworząc odpowiednią treść (content). Wpis fraz w wyszukiwarkę przez potencjalnego klienta może zaprowadzić właśnie do Ciebie.

tecniki uzywane w marketingu sieciowym
wpływ treści na zaufanie odbiorców

Content to podstawowa wartość wizytówki Google. Brak intensywnego wkładu, zaangażowania i niedopatrzenia nie pozwolą firmowej wizytówce pojawić się na wysokich pozycjach. Oczywiście nawet niższe pozycje są wyznaczone na mapie Google Maps według GPS, natomiast warto powalczyć o widoczną wizytówkę Google Maps.

Integracja ze stroną www to sposób na lepsze zasięgi organiczne działalności. Czynność tę wprowadza się w specjalnie przeznaczonym panelu aplikacji. Dla lepszych efektów w ramach pozycjonowania obu grup, lewels.pl zaleca rozdzielenie stron na tę z przedrostkiem www oraz te bez przedrostka. Niestety nie jest to już tak prosta technika do wdrożenia, ponieważ porzebne jest zaplecze administratora strony internetowej, którą należy połączyć z wizytówką.

grafika najnowszych trendów marketingowych
obraz zachęcający do śledzenia artukułów o Digital marketingu

Sugerujemy aby kampania marketingowa prowadzona była przez jednego freelancera, ewentualnie jedną agencję. Koszta związane z koncepcją i realizacją pomysłu mogą się rozbiec w przypadku prowadzenia usług przez podzielone jednostki. Projekt www powinien być przemyślany, ale najważniejszym przekazem jest aby nie dochodziło do tzw kanibalizacji artykułów. W projekcie google moja firma wystarczy nadmienić około kilkuset słów, a resztę artykułu najlepiej podlinkować bezpośrednio do domeny firmy..

To bardzo istotna informacja, dzięki temu unikniesz w przyszłości problemów z odczytaniem ruchu w witrynie. W tym momencie trzeba zauważyć, że posiadanie strony internetowej nie jest konieczne do założenia konta Google Moja Firma. Połączenie tego zestawu daje po prostu lepszy efekt.

Cyfrowy marketing wsparciem dla widocznosci
Najlepsze projekty marketingu internetowego w Wielkopolsce

Gdzie załozyć Google Moja Firma w Kaliszu?

Projekt wizytówek Google Moja Firma dla firm lokalnych i regionalnych. Współpraca opiera się na kontakcie telefonicznym, lub emailowym. Swoją działalność popieram dowodami istniejących projektów, które udostępniam po rozmowie telefonicznej.

Zajrzyj na projekty i sam zdecyduj Kto założy wizytówkę Google Maps.. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje.

Zapraszamy do realizacji. Posiadamy efekty w miastach:
Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, Konin, Września, Koło, Sieradz, Turek, Pabianice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec.
Na dowód prezentujemy efekty.. Wpisz we wyszukiwarkę Google frazy "firma brukarska Bielsko-Biała" albo "strony internetowe Kalisz". W obu przypadkach znajdziesz na szczycie wizytówkę, Pro-SEO.


Koszt stworzenia wizytówki Google Moja Firma

Cena za projekt oraz robudowę Google My Business to 300 zł brutto. Kwota zobowiązuje wyłacznie do stworzenia wizytówki oraz jej wstępnej optymalizacji. W celu pozycjonowanie firmy w internecie należy podjąć osobną rozmowę.

Powrót do spisu
współpraca przy projektowaniu E-marketingu