• +48 796 651 241
Budowa stron internetowych Turek

Projektowanie • Tworzenie stron internetowych TurekKażda działalność potrzebuje profesjonalnego serwisu internetowego. Z tej strony dowiesz się jaki projekt wybrać i od czego zacząć tworzenie firmowej strony www.

Jak podejść do wyboru strony internetowej, jeśli chcemy żeby była przyjazna użytkownikom, albo wyszukiwarkom takim jak Google Chrome.

grafika przedstawia projekty RWD - responsywnych stron internetowych, bardzo istotne w pozycjonowaniu Google

Jak wygląda projektowanie strony internetowej?

Każdy projekt informatyczny powinien mieć swoje dobrze zaplanowane przeznaczenie, ale żeby tak było musi mieć stworzony odpowiedni plan. Nie trzeba przepłacać, jeśli nie ma takiej potrzeby, natomiast na pewno trzeba wiedzieć czego potrzebuje dana działalność. Projekt, który właśnie czytasz ma przybliżyć usługę interaktywnej agencji - lewels.pl.

Dobrze zaprojektowane strony internetowe muszą sprzyjać przede wszystkim wymogom przeglądarek www. Sprawa jest oczywista, ponieważ wymóg ten jest gwarancją Ciebie, że będzie dobrze funkcjonował w systemach odbiorców.

pozycjonowanie stron w przeglądarkach internetowych
grafika przedstawia konto hostingowe jako niezbędny element tworzenia stron www

Hosting i adres www

Zaczynamy informacją, że każda witryna, żeby funkcjonować w sieci potrzebuje konta hostingowego. Zakupienie serwera (konta hostingowego) jest po stronie Web designera czyli wykonawcy. Bywają przypadki, że zamawiający posiada już takie konto, wówczas domena wdrożona zostanie na wybrany serwer.

Na serwerze umieszczany jest adres www (URL) pod którym docelowo będzie podpięty projekt internetowy. Wykupienie adresu również należy do zadań wykonawcy. Adresy www różnią się cenowo i ich coroczne odnowienie to koszt między 30 a nawet 300 zł. najbardziej popularne są te z końcówką .pl (10 zł za pierwszy rok, 60 zł - odnowienie). Adres powinien nawiązywać do nazwy firmy lub usług.

One Page

 • 350 pl całość (promocja)
 • Responsywność i grafika
 • Profile FB, Insta..

Minusy

 • Brak pozycjonowania
 • Jedna zakładka
 • Mała ilość fotografii

Dobór projektu

Projekty podobnie się różnią cenowo w zależności od potrzeb danej firmy. Zainteresowany, który prowadzi usługi w jednym zakresie będzie potrzebował strony One Page o jednej zakładce. Jest to świetna, firmowa wizytówka, bardzo profesjonalna, z możliwościami integracji np z lokalnymi Google Maps

Projekt również dobrze posłuży w ramach promocji na portalach społecznościowych i biznesowych jak: LinkdIn

Większy projekt informatyczny o kilku zakładkach, znany jako Multi Page to serwis przeznaczony do większych firm, tzn takich, których szerszy opis należy zaprezentować przynajmniej w kilku działach. Informacje te zamieszczane są na osobnych, nie kolidujących ze sobą podstronach witryny.
Stronę internetową Multi Page dopasować należy w taki sposób, by każda ze stron współpracowała ze sobą. Projekt również skutecznie pozycjonować w przyszłości.

 • Koszt 1000 pl netto (promocja)
 • 4 zakładki (więcej za dopłatą)
 • Link building
 • Profile FB, Insta..
 • Standardy SEO
obraz przedstawaia Projektowanie profesjonalnym językiem programistycznym XHtml

Oprogramowanie sercem projektu www

Kod informatyczny musi być zakodowany w taki sposób, by odpowiadał zaleceniom przeglądarek systemowych. Oprogramowanie stosowane przez interaktywną agencję Pro-SEO to profesjonalny język programistyczny Html, czyli lekki oraz łatwy w edycji kodu źródłowego np w przypadku niepotrzebnych elementów stron. Oprogramowanie bardzo dobrze integruje się również z elementami graficznymi.

Efekty wizualne na stronach internetowych dodatkowo obsługiwane są przy użyciu kompatybilnego języka skryptowego JavaScript, którego głównym zadaniem jest modelowane elementów animacyjnych. Ważne jest, by nadmienić, że skrypty nie mogą być zbyt gęsto obsadzone, gdyż spowalniają dynamizm strony.

JS jako efejty wizualne na stronach www
Jak wygląda wycena stron www w Turku?

Dobrze zaprogramowana strona internetowa będzie poprawnie reagować na wszystkie systemy, w tym również przenośne. To kolejny bardzo ważny element tworzenia stron www, ponieważ zdecydowana większość internautów wykorzystuje właśnie tę technologię w celu serfowania w internecie.

Strategia stron internetowych

Do każdego serwisu powinien zostać stworzony dodatkowo odpowiedni kontent, jednak tworzenie treści występuje na indywidualną prośbę zamawiającego, ponieważ wielu klientów ma własny opis działalności, który chcą wdrożyć. Treść jest bardzo ważnym czynnikiem przy projektowaniu serwisów internetowych.

obraz przedstawia stetegie marketingowe

Koncepcje budowy serwisu www mają różne motywy. W wielu przypadkach współpraca opiera się na stworzeniu i wdrożeniu strony internetowej, ponieważ wielu klientom to po prostu wystarcza, ale są również większe zapotrzebowania jak cyfrowy marketing, który jest wsparciem dla promocji i widoczności strony www

Bezpieczeństwo systemu informatycznego

Strona www musi być odpowiednio zabezpieczona. Warunkiem tu są strony na których wprowadzane są dane innych użytkowników. Najlepszym przykładem jest sklep internetowy, gdzie klient podczas transakcji pozostawia bardzo poufne dane.

obraz przedstawie konsorcjum testujące oprogramowanie

Pro-SEO Agencja tworząca strony www (Turek) przeprowadza dla każdej wdrażanej domeny indywidualne testy oprogramowania, przeprowadzane za pośrednictwem światowego konsorcjum informatycznego W3C. Zaliczenie testów walidacyjnych technicznej strony oprogramowana gwarantuje klientom najlepszą jakość oraz zachowanie najwyższych standardów.

Każdy projekt strony www zawiera w cenie:

konta hostingowe Turek - Konto hostingowe
Adres url - Adres www
Wdrożenie stron internetowych - Wdrożenie
gwarancja na strony internetowe - 12 mc gwarancja
>
Strony internetowe

Logistyka

Projektowanie stron internetowych

Firma budowlana

Projektowanie stron www

Nieruchomości

Hosting dla strony internetowej

Rolnictwo

Adres dla strony internetowej

Impreza

Profesjonalna Strona internetowa

IT home

Budowa stron internetowych

Ekstrema

Strona www

Suplementacja

Strony firmowe

Nieruchomości

Projektowanie stron firmowych

Wykończeniówka

Strony promocyjne

Higiena budynków

blogi internetowe

Strona developera

Agencja tworząca strony www

Brukarstwo

Firma internetowa

Budownictwo

Strony multimedialne

Kosmetyczka

Tworzenie stron

Zaopatrzenie biur

website

Golibroda z Bielska

przebudowa stron internetowych

Rozrywka

witryny internetowe

RWD

domeny internetowe

RWD

mobilne strony internetowe

RWD

hostingi stron www

RWD

Współpraca przy projektach internetowych

Zapraszamy. Po podpisaniu umowy na wdrożony projekt strony internetowej jesteśmy do dyspozycji od 9:30 - 20;


Agencja Interaktywna - lewels.pl

Zadzwoń. Zapytaj o szczegóły realizacji

Powrót do spisu
współpraca przy projektowaniu stron internetowych
Ta strona używa plików cookies w celu uspawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję