• +48 796 651 241
Budowa stron internetowych Września

Projektowanie • Tworzenie stron internetowych WrześniaKażda działalność w XXI wieku potrzebuje firmowej strony internetowej. Bez reklamy nie można prowadzić usług w tych czasach, a przynajmniej nie za długo.

Jak wybrać odpowiedni model witryny, żeby nie przepłacać i jak zagospodarować tam informację, żeby były czytelne i przyjazne.

grafika przedstawia projekty RWD - responsywnych stron internetowych, bardzo istotne w pozycjonowaniu Google

Jak wygląda projektowanie strony internetowej?

Dobre przystosowanie domeny, począwszy od dobory adresu internetowego przez dopasowany projekt informatyczny, wdrożenie i marketing spełni zadanie skutecznej reklamy internetowej. Co należy wiedzieć, żeby wejść w posiadanie przynoszącej efekt witryny?

Tworzenie strony internetowej powstaje wg wariantów zakładających progres działalności. Witryna uwidocznia w świecie online co reprezentuje firma ⇓

One Page

 • 350 pl całość (promocja)
 • Responsywność i grafika
 • Profile FB, Insta..

Minusy

 • Brak pozycjonowania
 • Jedna zakładka
 • Mała ilość fotografii

Wiele projektów jest źle dopasowana do przekazu obranej działalności. Niektóre mają zbyt wiele zbytecznych podstron, inne z kolei za mało. Zacznijmy od wyboru domeny dla firm o jednym, dwóch kierunkach branżowych. W tym przypadku wystarczy jedno zakładkowa forma z możliwością dopasowania np do Google Maps

Strona wizytówka, której koszta budowy są na prawdę niewielkie może też być skutecznie promowana w profilu biznesowym, LinkdIn

Projekt Multi Page to przeznaczenie dla szerzej pojętej struktury firmy. Działalność, która prowadzi rozróżniony zakres usług powinna się tym podzielić z użytkownikami
Strona internetowa Multi Page jest stworzona do tego typu działań, ponieważ jej możliwości rozbudowy o kolejne zakładki służą do wyeksponowania tych informacji. Projekt ten dopasowany jest także do pozycjonowania firmy w przyszłości.

 • Koszt 1000 pl netto (promocja)
 • 4 zakładki (więcej za dopłatą)
 • Link building
 • Profile FB, Insta..
 • Standardy SEO

Strony internetowe WordPress to z kolei projekt tworzony dla użytkowników, którzy myślą własnoręcznie edytować wszelkie treści, fotografie oraz całą kompozycję witryny. Najczęściej są to blogerzy zajmujący się codzienną edycją treści. Projekt WordPress w tym bardzo pomaga, ponieważ wdrożeniowiec nie jest uzależniony od prac informatyka.

monitoring witryny podczas pozycjonowania stron
Jak wygląda wycena stron www w Wrześni?

Wygląd nowoczesnej strony internetowej

Nowoczesna strona www to nie tylko prezencja, to dynamizm reakcji, proporcjonalność, czy responsywność jako dopasowanie do urządzeń przenośnych. Dynamika domeny jest gwarancją odczytu przez użytkowników internetu.

Strona internetowa może zostać dodatkowo zabezpieczona jeśli klient w swoim serwisie będzie przykładowo przetwarzał dane np w formularzach zgłoszeniowych. Podobne zastosowanie musi nastąpić w sklepie www. Zabezpieczenie dobrze postrzegane jest również przez przeglądarkę.

wpływ treści na pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Treść jako sposób docierania do klienta to droga do efektywnego E-marketingu. Domena powinna być zaopatrzona w jakąś treść, choć nie jest to wymogiem struktury. Treść jednak jest działem marketingu i kierunek ten jest na pewno przydatny, a na pewno konieczny przy pozycjonowaniu.

Strategia projektowania strony www opiera się o analizę tego czego na prawdę potrzebuje Twoja firma. Na wstępie przedstawiono, że problem doboru witryny zostanie opisany tak by można było ją lepiej dobrać, zatem podsunięto kilka najważniejszych wskazówek dla odbiorcy. Wiadomo, że firma potrzebuje marketingu internetowego i dobrze o nim poczytać. Należy pamiętać, że najważniejszym elementem jest wejście w posiadanie firmowej witryny.

Każdy projekt strony www zawiera w cenie:

konta hostingowe Września Konto hostingowe
Adres url - Adres www
Wdrożenie stron internetowych - Wdrożenie
gwarancja na strony internetowe - 24 mc gwarancja
Strony internetowe

Zaopatrzenie biur

Projektowanie stron internetowych

Firma budowlana

Projektowanie stron www

Pośrednictwo

Hosting dla strony internetowej

Rolnictwo

Adres dla strony internetowej

Impreza

Profesjonalna Strona internetowa

IT home

Budowa stron internetowych

Ekstrema

Strona www

Suplementacja

Strony firmowe

Nieruchomości

Projektowanie stron firmowych

Wykończeniówka

Strony promocyjne

Higiena budynków

blogi internetowe

Strona developera

Agencja tworząca strony www

Brukarstwo

Firma internetowa

Budownictwo

Strony multimedialne

Kosmetyczka

Tworzenie stron

Zaopatrzenie biur

website

Golibroda z Bielska

przebudowa stron internetowych

Rozrywka

witryny internetowe

RWD

domeny internetowe

RWD

mobilne strony internetowe

RWD

hostingi stron www

RWD

Współpraca przy tworzeniu stron internetowych

Podczas realizacji projektowania, utrzymywania strony www jesteśmy do dyspozycji od 9:30 - 20;

Zadzwoń. Zapytaj o szczegóły realizacji

Powrót do spisu
współpraca przy projektowaniu stron internetowych