• +48 796 651 241
Budowa stron internetowych Żywiec

Projektowanie • Tworzenie stron internetowych - ŻywiecNajskuteczniejsza metoda zaistnienia w świecie online to wizytówka w postaci strony www. Nie ważne jak rozbudowana jest strona. Adres internetowy to podstawa.

Strona www to fundament widoczności w sieci. Od domeny wszystko się zaczyna. Przede wszystkim wszystko jest w jednym miejscu. Pod jednym adresem znajduje się wszystko co można zaprezentować o prowadzonej działalności.

grafika przedstawia projekty RWD - responsywnych stron internetowych, bardzo istotne w pozycjonowaniu Google

Budowa strony internetowej

Proces tworzenia domeny opiera się o kilka etapów. Począwszy od znalezienia adresu, kolejno przez pomysł na projekt, programowanie i finalne wdrożenie na serwer. Zamawiający może wybrać odpowiednią koncepcję na podstawie przedstawionych przykładów, które przedstawimy poniżej.

Profesjonalny projekt strony www co najważniejsze powinien być dobrze oceniany przez przeglądarkę. Oznacza to, że koniecznie musi być dobrze zaprogramowany, żeby spełnić te wymogi. Zacznijmy od konta hostingowego.

projektowanie stron Żywiec

Czym jest Hosting?

Konto hostingowe to miejsce gdzie zamieszczone zostaną wszystkie pliki z których zbudowana jest domena. Plików może być nawet kilkaset. Dobrze aby serwer ten był polecany lub przynajmniej znany ogólnej opinii. Dla jakości witryny należy unikać darmowych serwerów, ponieważ bezpłatna usługa często wiąże się z ukrytymi opcjami typu niechciana reklama. Na serwerze zamieszczony zostanie także adres URL .

Czym jest adres URL?

To nazwa inaczej znana wszystkim jako adres www. To miejsce po przedrostku powinno prezentować nazwę firmy albo kojarzyć proponowane usługi. Idea jest taka, by nawiązywać do działalności, która będzie reklamowana. Wykup konta hostingowego i adresu www należy do wykonawcy czyli Web Dewelopera.

obraz przedstawia adres www jako element projektowania stron internetowych

One Page

 • 350 pl całość (promocja)
 • Responsywność i grafika
 • Profile FB, Insta..

Minusy

 • Brak pozycjonowania
 • Jedna zakładka
 • Mała ilość fotografii

Dobór projektu

Dostosowanie projektu będzie zależało od prowadzonej działalności, przykładowo jeśli nie są to obszerne usługi, a raczej jednokierunkowe, dobór witryny można skupić na jednostronnej zakładce One Page. Cena jest bardzo korzystna, a sama wizytówka bardzo profesjonalna. Projekt dobrze komponuje się z Google Maps oraz innymi portalami jak społecznościowe, czy profilami biznesowymi : LinkdIn

Projekty www Multi Page są przeznaczone do większych realizacji, co oznacza, że asortyment firmy jest większy i tym samym ma więcej do zaprezentowania na swoich stronach. Zakładki można podzielić na niezależne, współpracujące ze sobą kategorie.
Strona www Multi Page z racji objętości jest bardzo sprzyjająca w szerszej promocji, znanej jako pozycjonowanie.

 • Koszt 1000 pl netto (promocja)
 • 4 zakładki (więcej za dopłatą)
 • Link building
 • Profile FB, Insta..
 • Standardy SEO
obraz przedstawaia Projektowanie profesjonalnym językiem programistycznym XHtml

Najlepsze oprogramowanie projektów www

Witryna musi być zaprogramowana w taki sposób, aby sprzyjała wyszukiwarkom. Kod strony musi być lekki, kompatybilny i pozbawiony błędów programistycznych.
Agencja Interaktywna Pro-Seo wykorzystuje profesjonalny język programistyczny XHtml. Jest to zaawansowane, pozwalające na wiele możliwości oprogramowanie, cenione przez programistów na całym świecie.

Efekty graficzne oraz efekty animacyjne to kolejny atut zaawansowanego środowiska programistycznego, które w wyniku swoich możliwości pozwala wdrożyć efektowne rozwiązania dla wizualnej części projektu. Należy podkreślić, że nie wolno przesadzać z animacją, ponieważ spowalnia dynamikę strony, a zamawiającemu powinno zależeć również na mobilności.

Jak wygląda wycena stron www w Żywcu?

Czym są mobilne strony internetowe?

Szybkość witryny zależna jest od oprogramowania ale również od metod wprowadzonych do kodu programistycznego. Zastosowane animacje muszą także funkcjonować na innych urządzeniach, również przenośnych. Zamawiając projekt strony internetowej warto o tym pamiętać.

Czy na stronach www ważna jest treść?

Zamieszczenie informacji w postaci treści nie jest koniecznością, często strony internetowe posiadają samą galerię zdjęć, jednak w przypadku promowania domeny w przyszłości treść już stanowi jakąś bazę informacyjną i dobrze wpływa na ocenę witryny.

wpływ treści na pozycjonowanie stron i sklepów internetowych
obraz przedstawia stetegie marketingowe

Wszystko zależy od strategii jaką zamawiający chce przyjąć. Pomysł na stworzenie witryny internetowej jest o tyle ważny, by nie trzeba było płacić podwójnie za podobną pracę. Prosty przykład, jeśli ktoś decyduje się na witrynę o kilku zakładkach wówczas dobrze jest wdrożyć treść z ciekawym opisem.

Właściciel domeny musi też wiedzieć o tym , że prowadząc na serwerze sklep internetowy, zabezpieczenie domeny jest koniecznością, ponieważ przez formularze wysyłkowe wprowadzane są poufne dane. W przypadku zwykłych stron www, zabezpieczenie nie jest wymogiem.

obraz przedstawie konsorcjum testujące oprogramowanie

Agencja interaktywna pro-seo.pl przed wdrożeniem witryny do internetu sprawdza jakość oprogramowania. Zaprojektowaną witrynę testujemy w międzynarodowym panelu, znanego konsorcjum informatycznego W3C. Projekt testowany jest w celu wyeliminowania błędów programistycznych w kodzie witryny. Po zaliczeniu testów walidacyjnych domena może bezproblemowo funkcjonować w sieci.

Jak wygląda uzgodnienie ostatecznej wersji strony internetowej?

Testowy projekt przesłany zostanie do klienta na telefon lub pocztę www. Wszelkie zmiany w projekcie zamawiający opisuje w e-mailu. Po wprowadzonych zmianach, witryna ponownie zostanie przesłana do klienta w testowym adresie www, aż do skutku. Po akceptacji zamawiającego witryna zostanie wdrożona na serwer i podwieszona pod uzgodniony adres www.

Jesteśmy do dyspozycji od pon-pt w godz: 9:30 - 20;


Agencja Interaktywna - lewels.pl

Zadzwoń i pytaj o szczegóły

+48 737 968 546

Powrót do spisu
współpraca przy projektowaniu stron internetowych

Każdy projekt strony www zawiera w cenie:

konta hostingowe Żywiec - Konto hostingowe
Adres url - Adres www
Wdrożenie stron internetowych - Wdrożenie
gwarancja na strony internetowe - 12 mc gwarancja
>
Strony internetowe

Logistyka

Projektowanie stron internetowych

Firma budowlana

Projektowanie stron www

Nieruchomości

Hosting dla strony internetowej

Rolnictwo

Adres dla strony internetowej

Impreza

Profesjonalna Strona internetowa

IT home

Budowa stron internetowych

Ekstrema

Strona www

Suplementacja

Strony firmowe

Nieruchomości

Projektowanie stron firmowych

Wykończeniówka

Strony promocyjne

Higiena budynków

blogi internetowe

Strona developera

Agencja tworząca strony www

Brukarstwo

Firma internetowa

Budownictwo

Strony multimedialne

Kosmetyczka

Tworzenie stron

Zaopatrzenie biur

website

Golibroda z Bielska

przebudowa stron internetowych

Rozrywka

witryny internetowe

RWD

domeny internetowe

RWD

mobilne strony internetowe

RWD

hostingi stron www

RWD

Ta strona używa plików cookies w celu uspawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję