• +48 796 651 241
rysynek przedstawia reklame agencji marketingowej z Cieszyna

E-mail Marketing | Usługi e-mailingowe Cieszyn - lewels.plAgencja support mailingu odział (Cieszyn) prezentuje jak wygląda skuteczna kampania mailingowa.

E-mailing najbardziej sugerowany proces budowania wizerunku firmy, jest również nieocenionym źródłem reklamy dla każdej firmy.

Obsługa mailingowa Cieszyn

Kampanie mailingowe są dziełem współpracy. Utrzymanie niezbędnych relacji między różnymi stronami jest warunkiem zaufania. Widoczność dzięki kampanii przynosi efekty długofalowej kooperacji biznesowej. Mailing jest również fundamentem tworzenia każdego finansowego przedsięwzięcia.

Usługi mailingowe jako nieodzowny proces dbającej o swój marketing firmy mają swoje przełożenie na konkretne zyski. Metodyka pozwala na szerokie dotarcie do grona na którym najbardziej zależy firmie, czyli klientów. Dotarcie do skrzynek pocztowych użytkowników zapewnia konstruktywny poziom komunikacji.

rysynek przedstawia email-marketing
obraz wskazuje na duzy wpływ emailingu na sukces firmy

Jaki jest wpływ mailingu na sukces firmy?

Znaczenie kampanii mailingowej jest kolosalna, ponieważ za pomocą adresu e-mail nadawca w tym przypadku firma ma bezpośredni kontakt z odbiorcą co w przypadku reklam, najczęściej płatnych typu Google Ads, ma zupełnie inny efekt.
Wpływ e-marketingu na wyniki może być zdumiewający. Bliska relacja między stronami może sporo wnieś do każdej działalności. Przesłany indywidualnie email jest sposobem na utrzymanie wysokiej jakości łaczności, przykładowo w handlu..

E-handel jest dobrym przykładem dla przytoczenia tematu o kompanii mailingowej, ponieważ bardzo często dochodzi do kontaktu między stronami za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Usługa mailingowa ma wesprzeć nawiązaną relację, tak by nie stracić tych klientów, którzy już pisali na adres firmy. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ dużą część pracy trzeba poświęcić na odpowiedzi zainteresowanym, a czasu wiecznie na wszystko brakuje.

Wiele razy klient pisząc do firmy nie miał szczęścia przykładowo trafić na poszukiwany produkt, a gdy produkt już się pojawił brakuje konsekwencji utrzymania kontaktu. W tej kwestii wyręcza profesjonalna agencja marketingowa.

Banner marketingowy

Jak powstaje lista mailingowa?

Budując listę mailingową już od pierwszego dnia korespondujemy z Twoimi odbiorcami. Ty podrzucasz nam adresy, a my je pilnie zbieramy i segmentujemy. Wszystkie zmiany, promocje, nowe usługi, nieruchomości rozsyłamy do zainteresowanych właścicieli adresów.

W korespondencji przesyłamy link z ogłoszeniem, które otrzymujemy od Ciebie. W linku jest numer Twojej firmy, więc jeśli coś zainteresuje klienta na pewno szybko się do Ciebie dodzwoni. Strategia polega na tym, że cały czas jesteśmy w kontakcie z właścicielami adresów pocztowych email. Jeśli nic się nie dzieje przesyłamy życzenia świąteczne. W Każdej wiadomości jest link do Twojej firmy co bardzo pozytywnie wpływa na promowanie marki w internecie.

obraz przedstawia stetegie emailingowe
wpływ treści na pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Wpis informacyjny opisany w ciekawy sposób zachęca do przeczytania wiadomości, zwłaszcza osoby już wcześniej zainteresowane tematem. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że internauci jak tylko mogą korzystają z serfowania w sieci. Czy to przerwa na kawę w pracy, albo na papieroska czy w restauracji oczekując na obiad. E-maile równie ciekawią odbiorców, ponieważ równie często przeczesują pocztę www, a w nich z kolei może być ciekawy, promocyjny wpis z bloga www

.

Kiedy powstaną efekty kampanii mailingowej?

Efekty z prowadzenia kampanii mailingowej mogą pojawić się bardzo szybko, ponieważ podrzucając informację o nowości w usłudze lub produkcie automatycznie zachęcasz odbiorcę do skorzystania z Twoich usług. Usługa mailingowa tworzy dodatkowe efekty jak zaufanie, ponieważ utrzymując kontakt z klientem przez różne wpisy i opinie jesteś najbliższą stroną w poszukiwanym temacie.

obraz wskazuje jak wygląda wyszukiwanie obrazem pożądanej strony internetowej wspieranej pozycjonowaniem
współpraca przy pozycjonowaniu stron

Jak wygląda współpraca przy kampanii mailingowej?

Układ zadań między Twoją firmą, a agencją marketingową jest bardzo prosty. Drogą elektroniczną podrzucasz nam każdego nadawcę, np na koniec dnia, jak wygodnie. Podrzucasz też link do ogłoszenia, wszystko na zasadzie kopiuj wklej, także parę minut pracy. Według potrzeb i rosnącej listy będziemy pisać do każdego odbiorcy, o tym co dzieje się w Twojej firmie. Utrzymamy rzetelny i wartościowy kontakt, który nie pozostanie bez odzewu. Według najnowszych badań przeprowadzonych na prośbę największego producenta telefonów i komputerów obecnych czasów, kampania mailingowa ma o kilkadziesiąt więcej procent wpływu na sprzedaż niż każda inna promocja.


Cennik usługi E-mailingowej
do 1000 odbiorców

Miesięczny koszt to tylko 80 netto bez limitu dziennej wysyłki. W cenie otrzymujesz:

Wsparcie mailowe i telefoniczne ✔


Indywidulne kreowanie formuły treści ✔


Podziały grupowe ✔


Miesięczne raporty ✔


Monitoring dostarczalności ✔


Monitoring otwieralności ✔

Pro-SEO & usługa mailingowa oddział (Cieszyn) dla lepszej transparentności naszych usług na prośbę klienta przesyła w uzgodnionym terminie dokumentację z przeprowadzonej kampanii. Za pośrednictwem poczty e-mail otrzymujesz raport w postaci czytelnych zdjęć o dostarczalności i otwieralności korespondencji przez odbiorców.

Jesteśmy również w stałym kontakcie telefonicznym.
Zapraszamy do współpracy..
Agencja Marketingu Internetowego

monitoring witryny podczas pozycjonowania stron
Ta strona używa plików cookies w celu uspawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję