• +48 737 968 546
rysynek przedstawia reklame agencji marketingowej z Ostrowa Wielkopolskiego

Agencja marketingowa | Usługi mailingowe Ostrów WielkopolskiPro-SEO, Agencja Mailingowa (Ostrów Wielkopolski) wykona kompleksowe usługi związane E-marketingiem, czyli E-usługami.

E-mail marketing, to kategoria kierowana do lokalnego przedsiębiorcy. Mailing często bywa zaniedbany, a wartość jaką posiada jest bardzo cenna.

Marketing stron internetowych Ostrów Wielkopolski

Usługi mailingowe to zaplecze dla każdej firmy, która zamierza działać prężnie w branży. Nie da się wejść na rynek zapominając o podstawach takich jak reklama i relacje z klientami. E-marketing to obszar czynności którego absolutnie nie wolno zaniedbać. Co składa się na proces marketingu interetowego?

E-mailing wymaga skrupulatnej łączności ze swoimi oraz przyszłymi potencjalnymi klientami. Reklama co zrozumiałe jest podstawą działań.
Cyfrowy marketing bo taką rolę spełnia wszystko co tyczy się cyfrowej działalności każdej prosperującej firmy.
Najpopularniejszą formą kontaktu z klientem jest poczta elektroniczna, która często zaniedbana spełnia nieocenioną rolę i niebywałą formę reklamy.

obraz wskazuje na duzy wpływ emailingu na sukces firmy

Wpływ mailingu na sukces firmy

Czy zdajesz sobie sprawę jakie koszta wydajesz na reklamę zaniedbując swoich klientów? Mnóstwo przedsiębiorców zaniedbuje tę gałąź działalności.
Zastanów się i odpowiedz sobie, ile osób pisało do Ciebie z jakimś pytaniem o produkt lub usługę, którego lub której w danej chwili nie można było zrealizować z różnych powodów. Ile maili pozostało bez odpowiedzi po upływie tygodnia lub dłuższym czasie? Wszyscy nadawcy to potencjalni klienci. Na pewno dochodzi już do Ciebie myśl ile pieniędzy ucieka z firmowej kasy..

To bardzo duży obszar działań i ma wielki potencjał dla promocji Twojej firmy, ale nawet jak postanowisz sobie, że będziesz odpisywać na każdą korespondencje, to uwierz mi że po czasie i tak bardzo trudno będzie dopilnować wszystkich terminów, a zwłaszcza jak jesteś lub będziesz posiadaczem kilkuset adresowej bazy klientów. Co wtedy?

Agencja E-mailingu poszufladkuje nadawców i zadba o korespondencje. Odpowiemy na każdą wiadomość nawet tę sprzed roku. Szybko dostrzeżesz, że uda Ci się zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na reklamę, a klienci wrócą do Ciebie. Jak to się odbywa?

Banner marketingowy

Kampanie emailingowe

Przekazujesz na swoją bazę klientów, którzy pisali do Twojej firmy (wystarczy prześledzić pocztę lub my się tym zajmiemy). Nasza firma marketingowa to poukłada i nawiąże ponownie korespondencję z klientami. Twoja firma powiadomi nas również o zmianie cen lub nowościach w produkcie lub usługach. To zajmie Wam tylko krótką chwilę... Należy zadbać też o nowych klientów.

Ty lub Twoi pracownicy prześlecie na adres agencji marketingowej tę wiadomości, które otrzymacie danego dnia. W tym przypadku Wasza rola skończy się na jednej lub kilku wiadomości do naszej agencji, natomiast my będziemy informować teraz już adresatów o wszystkich zmianach i nowinkach na bieżąco.

E-mail marketing jako usługa mailingowa po odpowiednio zagospodarowanej pracy, zacznie zwracać Ci klientów bez dodatkowych kosztów, które musiałbyś wydać na reklamę, by ponownie trafić do tych samych klientów przez media społecznościowe, marketing szeptany, czy płatną reklamę Ads.

wpływ treści na pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Strategia e-mailingowa to również dobór formy tekstu, który będzie trafiać do odbiorców. Jeśli chodzi o nowinki to należy je przekazać do wszystkich adresatów, jednak zadbamy o każdego odbiorcę indywidualnego, tak by wiedział, że Twoja firma o nim nie zapomniała co zarazem będzie stanowić dla niego pierwszy kierunek wyboru, zamiast zaczynać poszukiwnia usług od początku.

Czy dostrzegasz już jakie korzyści przynosi e-mail Marketing? Każda dostarczona przez Twoją firmę wiadomość zostanie dobrze oceniona przez adresata, ponieważ wcześniej już jako nadawca interesował(a) się produktem lub usługą. Użytkownicy nawet jeśli nie będą potrzebować w danej chwili niczego to i tak przejrzą tę korespondencję choćby w przerwie w pracy lub po prostu się nudząc. Uważasz, że do kogo odezwą się gdy będą potrzebować czegoś podobnego. Kogo polecą?

współpraca przy pozycjonowaniu stron

Współpraca przy e-mail marketingu

Pamiętaj! Trzeba utrzymywać choć raz nawiązane kontakty biznesowe. Nie wolno marnować okazji tym samym dawać jej konkurencji. Zachowując kontakty utrzymujesz ścisłe relacje, których nie można przechwalić.
Kampania mailingowa zapracuje na Twoją firmę. Linki z adresem Twojej domeny będą rozchodzić się razem z mailami co jest wielkim atutem w systemowym procesie pozycjonowania stron.

Pro-SEO & Firma marketingowa (Ostrów Wlkp) zadba o każdą przesyłkę, skrupulatnie prześledzi wskaźnik dostarczalności oraz odbiór maili. Nawiązując współprace klient otrzymuje w pakiecie analizę i statystyki z korespondencji, a tym nawet takie szczegóły jak otwieralność maili. Interesujące?
To nie wszystko. Poniżej otrzymasz propozycję oferty za usługę mailingową, która powinna Ci się spodobać.

monitoring witryny podczas pozycjonowania stron

Cennik usługi E-mailingowej
do 1000 odbiorców

Miesięczny koszt to tylko 60 netto bez limitu dziennej wysyłki. W cenie otrzymujesz:

Wsparcie mailowe i telefoniczne ✔


Indywidulne kreowanie formuły treści ✔


Podziały grupowe ✔


Miesięczne raporty ✔


Monitoring dostarczalności ✔


Monitoring otwieralności ✔

Ta strona używa plików cookies w celu uspawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję