• +48 796 651 241
Budowa stron internetowych Ostrów Wielkopolski

Tworzenie Stron Internetowych - Ostrów WielkopolskiStrona internetowa musi spełniać to czego oczekuje Google i to czego oczekuje klient. Założenie witryny to ważny krok dla każdej firmy, ale przed dokonaniem wyboru usługi należy mieć świadomość czego wymagają nasze specjalizacje i czego potrzebuje Twój biznes. Dobre strony internetowe muszą być dopasowane do nowoczesności, ale by były równie skuteczne, ważne by projekt przygotować według właściwego podejścia.

jak bardzo potrzebna jest responsywna reklama www

Cyfrowy świat stał się nierozłącznym elementem w codziennym życiu, również biznesowym. Internet jest już tak popularny, że mało kto poszukuje reklamy wsłuchując się w radio, albo czytając gazetę. Świat pędzi, a społeczeństwo chcąc nie chcąc musi dotrzymać mu kroku, wybierając...

Nowoczesne strony Internetowe, które wyznaczają tempo. Jeszcze 10 lat temu niewiele osób korzystało z tej reklamy, a kilka lat temu budowane były jako statyczne. Dziś są responsywne, po to żeby cyfrowa reklama dopasowana była do każdego klienta, ponieważ zapotrzebowanie na innowacyjność witryn jest coraz większe.

Reklamowanie się stroną internetową wpływa nie tylko na promowanie firmy, ale przede wszystkim cechuje profesjonalizm działalności. W świecie cyfryzacji elektroniczne dokumenty nie są niczym nadzwyczajnym, podobnie jak elektroniczna wizytówka, w formacie strony www, bez posiadania której firma właściwie nie istnieje.

Przyszłość sprawdzonej na rynku firmy zależy w dużej mierze od kreatywności przedsiębiorcy. Ta przyszłość to codzienna obecność witryny firmy w świecie online, ponieważ gdy jesteś w pracy, czy na wczasach internet nie zasypia. Kolejno to autoreklama. Ile bywa sytuacji w której należy dać komuś wizytówkę, a jaki potencjał ma papierowa wizytówka, gdy nie ma adresu www?

grafika zachęca do stworzenie strony internetowej jako dobrej reklamy
znaczenie wizytówki www

Wizytówka jest łącznością, a krótki adres internetowy może pokazać wiele. Ciężko wyobrazić sobie ile słów należało by wypowiedzieć dla autoreklamy.

Jak w obecnych czasach wytłumaczyć, że nie posiadamy strony internetowej? Pewnie kilka razy słyszeliście "ja nie potrzebuje", tak też bywa i najlepiej jak twierdzi tak przedsiębiorca, natomiast prawda jest taka że każdy potrzebuje adresu, a profesjonalną stronę i adres www można mieć już za kilkaset złotych.

Promowanie adresem www ułatwi na wielu płaszczyznach autoprezentację. Posiadając własną domenę przedstawiamy swoją firmę w jednym pasku, pod którym zamieszczone są wszystkie informacje. Adres strony internetowej możemy podesłać emailem, wiadomością tekstową czy na portalu społecznościowym. W ten wspaniały sposób skracamy drogę dostępu do naszych usług do kilku sekund.

grafika zachęca do stworzenie strony internetowej jako dobrej reklamy
grafika przedstawia projektowanie responsywnych stron internetowych, bardzo istotne w pozycjonowaniu Google

Jak wygląda projektowanie strony internetowej?

Przygotowanie podłoża projektu to proces najważniejszy, ponieważ od podstawowego wariantu będzie zależała funkcjonalność Twojego adresu www. Adres URL, bo tak inaczej jest nazywany powinien zostać z Twoją firmą jak najdłużej. Im starszy adres URL tym lepiej oceniana domena w oczach Google oraz innych użytkowników.

Dobrze zaprojektowana domena to przede wszystkim jej funkcjonalność i czytelność. Adres musi być dopasowany do działalności. Należy go starannie wybrać. Google to lubi, ale zaczynamy od hostingu ⇓

Profesjonalne Zalozenie strony intenretowej
grafika przedstawia konto hostingowe jako niezbędny element tworzenia stron www

Co jest konto Hostingowe?

Jest to serwer komputerowy przeznaczony do lokalizacji wszystkich plików, z których zbudowana jest domena. Ważne jest by konto hostingowe nie było darmowe, ponieważ można zaoszczędzić stosunkowo tylko kilkaset złotych, natomiast równa się to z nieprzewidzianymi, niepożądanymi niespodziankami. Najlepiej, żeby serwer dobrany został przez Web dewelopera, ponieważ to wykonawca odpowiada za projekt informatyczny.

Co to jest URL?

Na serwerze zamieszczamy adres www, znany również jako adres URL. Adres domeny powinien dobrać zamawiający i wybierając go powinno sugerować się typem działalności, lub nazwą firmy, ponieważ adres jaki wybierzemy, będzie nas reprezentować w nazwie domeny.

obraz przedstawia adres www jako element projektowania stron internetowych

One Page

 • 350 pl całość (promocja)
 • Responsywność i grafika
 • Profile FB, Insta..

Minusy

 • Brak pozycjonowania
 • Jedna zakładka
 • Mała ilość fotografii

Dobór projektu

Firma nie musi ponosić większych kosztów jeśli nie potrzebuje wygórowanego projektu dla strony internetowej. Dla małych firm często wystarcza Strona One Page zbudowana z jednej zakładki. Domenę można dzielić z platformami jak wizytówki Google Maps. W innym przypadku wizytówka bardzo dobrze zaprezentuje usługi na koncie społecznościowym jak również biznesowym np LinkdIn

One Page - scrollowana witryna w górę i w dół pozwala na płynne poruszanie się po zawartości strony internetowej. Bardzo nowoczesna, lekka struktura pozytywnie oceniana według opinii klientów. Jedna zakładka posiada wiele możliwości, a na stronie można zamieścić sporą dawkę informacji. Projekt można podzielić na kilka rozdziałów, do których przejść można scrollując stronę.

 • FaceBook
 • Instagram
 • Twitter
 • LinkdIn
 • YuoTube
projekty One Page RWD - jednozakładkowych stron internetowych
nowoczesne projekty RWD

Produkt jest bardzo popularny wśród niewielkich firm chcących posiadać sprecyzowaną wersję strony internetowej. Witryna One Page jako profesjonalna wizytówka idealnie pasuje do wizytówek papierowych. Wizytówka często wykorzystywana jest jako portfolio w profilu biznesowym LinkdIn

One Page posiada wiele świetnych możliwości. Integruje się z kontem społecznościowym, posiada jednak małą wadę ponieważ jest niełatwa w pozycjonowaniu

Duże serwisy Multi Page potrzebujące więcej miejsca na zaprezentowanie swoich usług, potrzebują więcej stron. Serwisy Multi Page posiadają nieograniczone możliwości rozbudowy struktury witryny. To bardzo cenna cecha w przypadku, gdy firma często rozszerza swoje pomysły. Każdy z działów przedsiębiorstwa może skorzystać w indywidualnej zakładki co doskonale umożliwia promowanie usług w szerokim świecie internetowym.

 • Koszt 1000 pl netto (promocja)
 • 4 zakładki (więcej za dopłatą)
 • Link building
 • Profile FB, Insta..
 • Standardy SEO
grafika przedstawia multimedialną stronę wwww
obraz przedstawaia Projektowanie profesjonalnym językiem programistycznym XHtml

Strona Multi Page będzie wspierać więcej prezentowanych przez firmę usług i przeznaczona jest głównie do typu działań o szerokiej skali w E-marketingu. Strona jest multimedialna i również bardzo korzystnie wpływa na kampanię marketingową. Serwis można podzielić na różne kategorie, wyeksponowane na odrębnych stronach pod tym samym adresem internetowym, z możliwością wspólnej kooperacji. Witryna jest bardzo nowoczesna oraz inteligenta. Każda z zakładek może być linkowana w różnorodnych serwisach w indywidualny sposób.

Strona www musi posiadać jakościowy kod informatyczny, ponieważ zlekceważenie tego problemu grozi komplikacjami wizerunku serwisu, ale również zaniża ocenę projektu. Inteligentne strony są nowoczesne, a nowoczesność to baza interaktywnej agencji Pro-SEO

grafika przedstawia stronę internetową zakodowaną w profesjonalnym kodzie informatycznym
obraz przedstawaia Projektowanie profesjonalnym językiem programistycznym XHtml

Jakie oprogramowanie stosuje dobra agencja?

Kod źródłowy wykorzystywany w projektach www przez firmę Pro-SEO to profesjonalny język programistyczny Html5. Kodowanie w tym języku umożliwia wprowadzanie wielu sensownych modyfikacji, jak również wytycznych przez indywidualnego klienta. W środowisku można ponadto stosować inne popularne języki wpływające przykładowo na grafikę, z możliwością indywidualnej aranżacji dla poszczególnych stron, ale co ważne, tego samego projektu strony internetowej.

Programistyczny JS Javascript wspiera Html5 w tworzeniu wizualnych efektów specjalnych w projekcie internetowym. Profesjonalna Java odpowiada za spektakularne reakcje na stronie. Należy zaznaczyć, że przesada w implementacji znacznie spowalnia mobilność witryny.

JS jako efejty wizualne na stronach www
Jak wygląda wycena stron www w Ostrowie Wielkopolskim?

Nowoczesne strony internetowe
zaprojektowane przez Pro-SEO są lekkie, szybkie, dopasowane do urządzeń przenośnych. Każda witryna tworzona jest w indywidualny sposób na potrzebę klienta. Dobrze mieć świadomość jak istotne jest zastosowanie techniki w budowaniu stron. Znaczenie jest o tyle istotne, że zastosowanie mobilności dzieli się na dwa podobne, ale jednak różnie oddziałujące na siebie aspekty.

Czym róznią się mobilne strony Internetowe?

To ciekawe dla zamawiającego zagadnienie, ponieważ to od wyboru koncepcji zależeć będzie zachowywanie witryny. Sam wygląd strony właściwie niczym się nie różni, natomiast wzbogacenie dynamiki projektu strony internetowej poprzez zamieszczenie zbyt dużej ilości elementów graficznych, zwłaszcza tych dynamicznych mocno spowolni system.

Strona będzie dopasowywać się do innych urządzeń, natomiast jej reakcja na żądanie będzie spowolniona. Responsywne oprogramowanie jest również droższe w zaprojektowaniu, szczególnie gdy chcemy by projekt do tego był stosunkowo szybki, zatem co wybrać?

Obraz przedstawia jak wygląda responsywne strony www

Responsywność stron internetowych to również elementy treści, zamieszczone fotografie, które muszą być czytelne w przypadku zmiany urządzenia na którym zostaną wyświetlone.
Dobrze zastosowana technika RWD z racji poprawnego odbioru dobrze oceniana jest przez przeglądarkę Google, a także samych użytkowników, ale co z szybkością domeny?

Co to jest szybkość domeny

Prędkość strony internetowej nie idzie w parze ze zwiększoną dynamiką. Jest to duży problem, ponieważ trzeba wybierać między efektami specjalnymi a energicznością w projekcie. Należy nadmienić, że szybciej działające strony są jednak bardziej poszukiwane, ponieważ mobilność to urządzenia przenośne i częstym zjawiskiem przy zbyt opóźnionej reakcji jest odstąpienie od żądania, czyli pozostania na stronie.

rysynek przedstawia, ze szybkosc stron internetowych wpływa na odbior
grafika prezentuje dynamiczne strony www?

Jest jednak na to rozwiązanie, oczywiście przy zachowaniu zdrowego rozsądku przy projektowaniu serwisu. Te dwa wrażliwe aspekty można poukładać i pogodzić ze sobą.

Wdrożenie mobilnej i dynamicznej strony www będzie możliwe, ale przy minimalnym zastosowaniu efektów dynamiki graficznej i tym samym zbytnio nie obciążając szybkości domeny, a przynajmniej nie w tak dużym stopniu, by nadawała się do odrzucenia na żądanie przez przeglądarkę.

Strona www na indywidualną prośbę klienta może być wyposażona w kłódkę bezpieczeństwa, która widnieje w lewym rogu paska adresu. Kłódka jest symbolem zabezpieczeń i spełnia takie zadanie. Bezwzględnym wymogiem zabezpieczenia jest budowa sklepów www.

obraz przedstawie konsorcjum testujące oprogramowanie

Agencja projektująca strony internetowe informuje, że każda domena przed wdrożeniem na serwer przechodzi indywidualne testy oprogramowania w celu wyeliminowania błędów programistycznych utrudniających odbiór serwisu. Pozostawienie projektu w nieodpowiednim stanie technicznym może wpłynąć na niepoprawne wczytywanie danych.

Jak wygląda uzgodnienie ostatecznej wersji strony internetowej?

Przykładowy projekt przesyłamy klientowi na adres e-mail lub wiadomością sms, zależnie od prośby. Wszelkie sugestie przesyłane do nas są drogą email. Po wdrożonych poprawkach projekt ponownie zostaje przesłany ta samą droga, aż do skutku czyli pełnej akceptacji przez zamawiającego. Finalnie witryna wcielona jest na docelowe konto hostingowe i adres www. Klient otrzymuje dane logowania do własnego serwera.

Jesteśmy do dyspozycji od pon-pt w godz: 9:30 - 20;


Interaktywna Agencja Pro-SEO (Ostrów Wlkp),

Zadzwoń i pytaj o szczegóły

+48 737 968 546

Powrót do spisu
współpraca przy projektowaniu stron internetowych

Każdy projekt strony www zawiera w cenie:

konta hostingowe Ostrów Wielkopolski Konto hostingowe
Adres url - Adres www
Wdrożenie stron internetowych - Wdrożenie
gwarancja na strony internetowe - 24 mc gwarancja
>
Strony internetowe

Logistyka

Projektowanie stron internetowych

Firma budowlana

Projektowanie stron www

Nieruchomości

Hosting dla strony internetowej

Rolnictwo

Adres dla strony internetowej

Impreza

Profesjonalna Strona internetowa

IT home

Budowa stron internetowych

Ekstrema

Strona www

Suplementacja

Strony firmowe

Nieruchomości

Projektowanie stron firmowych

Wykończeniówka

Strony promocyjne

Higiena budynków

blogi internetowe

Strona developera

Agencja tworząca strony www

Brukarstwo

Firma internetowa

Budownictwo

Strony multimedialne

Kosmetyczka

Tworzenie stron

Zaopatrzenie biur

website

Golibroda z Bielska

przebudowa stron internetowych

Rozrywka

witryny internetowe

RWD

domeny internetowe

RWD

mobilne strony internetowe

RWD

hostingi stron www

RWD

Powrót do spisu
Ta strona używa plików cookies w celu uspawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję